Україна, Львів Друзі
+38(093)1818097, +38(032)2470122
Головна » Статті » Статті: Здоров'я та профілактика » Гіпертонія лікування

Лікування гіпертонії
Серцево-судинні захворювання міцно утримують сумну пальму першості по кількості смертельних випадків на душу населення. А такий їх різновид, як артеріальна гіпертонія викликає смертних випадків більше, ніж, всі разом узяті, такі широко відомі і найнебезпечніші захворювання, як ракові хвороби, СНІД і туберкульоз. І це не дивно, оскільки гіпертонією в світі страждають більше 20 відсотків, а на Україні, практично, третина населення.

Одна з основних небезпек гіпертонічної хвороби полягає в тому, що її ознаки на початку виникнення дуже схожі на просту перевтому, яка виражається слабкістю, головним болем, запамороченням, дратівливістю і швидкій стомлюваності. Через це, майже половина всіх хворих взнає свій діагноз від лікарів " Швидкої допомоги ”, яких, як відомо, більшість людей викликають лише в самому крайньому випадку. А практично, досить велика частина хворих на гіпертонію взагалі не знає про свою хворобу. Тому, на першому місці гостро стоїть проблема, забезпечити своєчасне виявлення і лікування гіпертонії.

Гіпертонічна хвороба полягає в порушенні функцій регуляції кров'яного тиску, який, якщо не проводити правильне і своєчасне лікування гіпертонії, часто приводить до проблем в роботі внутрішніх органів і виникненню ще більш небезпечних захворювань, таких як інфаркт, інсульт і стенокардія.

Лікування гіпертонії можливе лише при комплексному підході, коли воно проводиться регулярно, у поєднанні з дотриманням правильного способу життя, зокрема праці і відпочинку, і, обов'язково, притримуванням спеціальної дієти.

Дуже дієвим, як показали клінічні випробування, є лікування гіпертонії за допомогою апарату нормалізації артеріального тиску, який впливає на причини гіпертонії знижує тиск за 5 хв. и не має побічних дій.

Замовити прилад нормалізації артеріального тиску.Джерело: http://www.centrzdorovja.com.ua
Категорія: Гіпертонія лікування | Додав: capital2010 (19.01.2013) | Автор: Дмитро
Переглядів: 1764 | Теги: гіпертонія, лікування гіпертонії