Україна, Львів Друзі
+38(093)1818097, +38(032)2470122
Головна » 2010 » Березень » 7 » Подушка з ефектом оздоровлення
20:19
Подушка з ефектом оздоровлення
З метою регуляції сну, при захворюваннях шийних хребців, безсонні, запамороченні, головному болі, атеросклерозі, гіпертонії, після перенесених інсульту
Подушки, які люди використовують в повсякденному житті, можна умовно розділити на два види:
• подушки традиційні (з гречаного лушпиння, вати, пір'я і пуха птахів);
• подушки з оздоровчим ефектом (наприклад, подушки, використовувані при спонділопатії).
Більшість подушок другого типу призначена для людей, вже страждаючих якими-небудь захворюваннями.
У ХХI столітті основні зусилля наукових досліджень в області охорони здоров'я зосередилися на профілактиці виникнення захворювань. Дослідження, проведені за останні роки показують, що більшість захворювань головного мозку, а також області шийного відділу, виникають із-за неправильної пози під час сну. Подушка «Тяньши» з оздоровчим ефектом створена в результаті новітніх розробок, заснованих на використанні передових наукових технологій і нових типів матеріалів. Вона є вдосконаленим варіантом попередньої моделі. Наповнювачем подушки є сучасні матеріали, підібрані в раціональних співвідношеннях, які сприяють несвідомому формуванню у споживача здорового фізіологічного положення тіла під час сну, що не викликає яких-небудь утруднень і відповідає вимогам сучасної людини. Третє покоління подушок «Тяньши» з оздоровчим ефектом з'явилося в серпні 2004 року.Науковий принцип, використовуваний при виготовленні подушки «Тяньши» з ефектом дії фотонної енергії в тривимірному просторі
Третє покоління подушок «Тяньши» з оздоровчим ефектом фотонної енергії в тривимірному просторі було розроблене китайською компанією «Тяньши» (м. Тяньцзінь) спільно з японським НДІ генної инженерии"JES».
Основними складовими даної моделі подушки є високомолекулярний полімер, волокна з дальнім інфрачервоним випромінюванням, а також матеріал, здатний випромінювати негативні іони, що позитивно впливає на здоров'ї.
Патент на винахід
Подушка «Тяньши» з оздоровчим ефектом пройшла міжнародну сертифікацію оздоровчої продукції і отримала два національні патенти: • патент на винахід ZL01118049.8;
• патент на застосування продукції нового зразка ZL01223947. Х.
Заявка на захист патенту була зареєстрована в Міжнародному управлінні Усесвітньої організації по охороні інтелектуальної власності.
П'ять особливостей подушки «Тяньши»
1. Чотири оздоровчі функції.
2. Раціональність конструкції.
З. Повітропроникність.
4. Гігієнічно чисті матеріали.
5. Сучасний дизайн.
Чотири оздоровчі функції
альфа-хвилі — нова наукова концепція сну
Дослідження активності нормальних фаз здорового людського сну виявили, що нервові клітини людського мозку (нейрони) можуть випускати електричні хвилі і утворювати стійке електричне поле. Це особливий рід електричної активності мозку. Запис цих явищ на електроенцефалограмі (ЕЕГ) показує, що при різних станах сну утворюються різні види хвиль, які учені-нейрофізіологи розділяють на альфа, бета і ін. Наукові дослідження показують, що альфа-волны з'являються в процесі сну, коли амплітудна активність нейронів стає найбільш низькою (дрібні хвилі), Чим довше утримується активність альфа-хвиль, тим повніше відпочивають клітини мозку. Крім того, в стані неспання, слухаючи музику, знаходячись в лісі, у водопаду, в ритмах мозку людини можуть з'являтися альфа-волны. В цей час людина відчуває себе розслабленою, спокійною, активніше відбувається кисневий обмін в головному мозку, що веде до оздоровлення всього організму.
Якщо мозок людини регулярно знаходитиметься в ритмі активності альфа-хвиль, то це допоможе:
1) стимулювати його розумовий розвиток (альфа-хвилі називають «хвилями таланту»);
2) нормалізувати сон;
3) знайти здоров'я і красу;
4) уповільнити процеси старіння;
5) поліпшити природне відновлення всього організму за рахунок корекції центральної нервової системи. Німецькі і японські учені виявили, що деякі рослини і мінеральні кристали випромінюють енергію 8-13 микрон/сек. Випромінювання енергії в спектрі цих частот резонансним шляхом порушує активність а-волн людського мозку. В результаті, клітини мозку входять в режим активності альфа-волн, і формується спокійний сон. А здоровий сон підвищує захисні сили організму, укріплює здоров'я, служить профілактикою різних захворювань.
Фотонна енергія
Подібно до життєвої енергії людини, енергія фотонів випромінює хвилі певної довжини, які, проникаючи в клітки організму, сприяють їх відновленню, нормалізують роботу центральної і вегетативної нервової системи, внаслідок чого усувається надмірна втома, досягається спокійний здоровий сон. Інфрачервоне випромінювання
Дальня область інфрачервоного спектру випромінювання (від 5,6 до 15 мікрон) здатна покращувати кровообіг. Дослідження Академії медичних наук КНР показують, що 20 хвилин сеансу інфрачервоного випромінювання здатні на 95% підвищити об'єм кровотоку, поліпшивши подачу крові і кисню в область шиї і голови.
Негативні іони
Турмалін, що є одним з компонентів композиційних матеріалів, з яких виготовлена подушка, сприяє очищенню повітря і утворенню негативних іонів в повітряному середовищі навколо голови. Через шкіру і дихальні шляхи вони проникають в кров, внаслідок чого досягається регуляція функцій головного мозку і вегетативної нервової системи, поліпшується надходження крові в судини мозку і серця, зникає втома і запобігає розвиток деяких захворювань.
 Раціональна конструкція
Експерти в області анатомії і ортопедії визначили, що конструкція даної моделі подушки відповідає фізіологічним вигинам людського тіла. У положенні лежачи на спині, еластичні м'які вали забезпечують ідеальну підтримку голови, при якій шия розташовується вище за голову, і сприяють повному розслабленню м'язів шиї. У положенні лежачи на боці, ваша голова знаходитиметься на рівні плечей, запобігаючи, таким чином, виникненню цервикальної спонділопатії (деформації шийних хребців). У будь-якому положенні ви відчуватимете розслаблення і комфорт.
Повітряпроникність
 По теорії традиційної китайської медицини, під час сну голова і ноги повинні бути в теплі, і тоді сон буде здоровим. Для виготовлення традиційних подушок використовують листя, стебла, зерна рослин, або ж пір'я і пух птахів, а також вату. Як правило, всі вони погано пропускають повітря, утворюють мелкодісперсную пил, створюють відчуття духоти і надмірного тепла. Для подушки «Тяньши» використовуються еластичні, м'які вали, які підтримують необхідний баланс температури і циркуляцію повітря, забезпечуючи тим самим здоровий сон.
Гігієнічно чисті матеріали
Традиційні подушки достатньо складно стирати і сушити, в них дуже легко заводяться мікроби і кліщі. А використовувані при виготовленні подушки «Тяньши» еластичні м'які вали і волокна з тривимірним випромінюванням фотонної енергії, за результатами перевірки Центру біологічного контролю КНР, забезпечують 89% захисту від бактерій і мікробів.До того ж їх легко чистити і стирати.
Сучасний дизайн
Подушка з оздоровчим ефектом має привабливий сучасний дизайн, виготовлена з високотехнологічних текстильних матеріалів на рівні світових стандартів, а також відрізняється практичністю і простотою у відході.
Використання подушки «Тяньши»
1. Людьми з пониженим рівнем здоров'я: для регуляції сну, при захворюваннях шийних хребців, безсонні, запамороченні, головному болі, атеросклерозі, гіпертонії, вікових змінах головного мозку, при станах після перенесених інсультів. 2. Для здорових людей: запобігає виникненню захворювань, викликаних неправильним положенням тіла під час сну, дозволяючи несвідомо приймати природне правильне положення тіла.
Висновок
Подушка з оздоровчим ефектом не тільки сприяє одужанню при захворюваннях шийних хребців, але і допомагає здоровим людям підтримувати науково обгрунтоване правильне положення тіла під час сну, а також забезпечує здоровий сон, завдяки активізації кисневого обміну і поліпшенню мікроциркуляції крові в клітинах мозку. Вона здатна надавати лікувальну дію на людей, страждаючих цервикальним спонділезом. Винахід подушки з оздоровчим ефектом, поза сумнівом, повинен змінити ненаукове уявлення про призначення подушки, укорінене впродовж тисячоліть в свідомості людей, і це можна назвати революцією у виробництві спального приладдя, використовуваного людством.
Запитання
1. Я ніколи не користувався подушками, висота яких сприяє формуванню здорового фізіологічного положення тіла під час сну. Що мені робити, якщо в процесі використання даної подушки, я не зможу до неї звикнути?
Відповідь: Наша компанія врахувала подібну можливість. У комплекті з подушкою «Тяньши» ви отримаєте спеціальний мішок, за допомогою якого зможете регулювати висоту і м'якість подушки. Вийміть частину наповнювача подушки і помістіть в цей мішок, і через деякий час почніть помалу заповнювати їм подушку. Це допоможе вам поступово звикнути до подушки.
2. Подушки «Тяньши"с оздоровчим ефектом наповнені еластичними валами, а внутрішня сторона наволочки складається з волокон з інфрачервоним випромінюванням, чи існують які-небудь рекомендації по пранню даної подушки? Відповідь: Наповнювача і наволочку подушки «Тяньши» необхідно стирати окремо. Для прання можна використовувати звичайний миючий засіб, але ми рекомендуємо використовувати миючі засоби, вироблювані нашою компанією. Поперіть подушку в чистій воді і висушіть природним способом. Для прання наповнювача, яке завжди повинне проводитися в чистій воді, його можна помістити в спеціальний мішок, що додається до подушки (див. вищий). Допускається прання і сушка в пральній машині.
Увага: не залишайте подушку на сонці
Замовляйте за тел.(032)2470122;
(067)1407199
Категорія: здоровий сон | Переглядів: 2738 | Додав: capital2010