Україна, Львів Друзі
+38(093)1818097, +38(032)2470122
Головна » Файли » ПРИБОРИ

Стимулятор циркуляции энергии и крови (СЦЕК)
31.01.2010, 17:01
Прилад дозволяє ефективно використовувати розташовані на ступнях, долонях і на тілі рефлексні зони.
Використовуючи метод високочастотної спіралі, він активізує кровообіг, покращує обмін речовин, укріплює імунітет, тим самим попереджаючи захворювання і зберігаючи здоров'я.
Може застосовуватися в профілактичних кабінетах, приватних лікарських кабінетах, фітнес клубах і спортивних комплексах та в дома.
 Досить застосовувати апарат по 1—2 раз на день до отримання очевидного результату. Кожен сеанс може продовжуватися від 3—5 хвилин (наприклад, поза «масаж рук» або при масажі стоп сидячи) до 30 і більше хвилин (різні пози «лежачи»).
 
З погляду китайської медицини енергія – це живильна речовина, поточна в організмі, як, наприклад, есенція пищи і вдихаємий повітря.
 
Положення китайської філософії: кров – мати енергії ( Ци ), говорить про те, що кров є носієм, джерелом живлення для енергетики організму. Життєва активність обумовлена кровообігом.
Енергія і кров, циркулюючі по всьому організму людини, – це матеріальна основа фізіологічної діяльності всіх органів і тіла в цілому. Хвороба – це порушення нормальної циркуляції.
Ритм нашого життя прискорюється день від дня. Збільшуються об'єми робіт, які нам необхідно виконувати. Ці чинники, накладені на екологічну і соціальну нестабільність, є причиною постійних стресів, тілесній і душевній втомі. У подібних умовах нам катастрофічно не вистачає час і сили займатися хоч яким-небудь спортом, отримувати фізичне навантаження, про яке так просить наше тіло. Як наслідок вищепереліченого виникає застій циркуляції енергії і крові в органах, тканинах, судинах і енергетичних каналах, ведучий до порушення обміну речовин. Застій енергії – причина появи різних болів, головним чином, болі з відчуттям здуття кишечника, а також свердлячому і блукаючому болю. Загостренню болю сприяє і поганий настрій; у свою чергу, позитивний внутрішній настрій дає знеболюючий ефект.
Залежно від того, де саме локалізується застій енергії і крові, існує небезпека виникнення різних недуг.
 Так застій циркуляції енергії і крові в області серця стає причиною душевного неспокою, утруднення в грудях, почастішання пульсу, аритмії, ішемії.
Застій циркуляції енергії і крові в мозку викликає запаморочення, шум у вухах, головний біль, дісфорію, втому, лінощі, неврастенію, безсоння, амнезію, параліч лицьового нерва, апоплексію. Наслідком застою циркуляції енергії і крові в травній системі є болі в животі, здуття живота, втрата апетиту.
Застій циркуляції крові і енергії в нирках – причина люмбаго, гематурія, протеккурії, набряки.
Застійні явища мікроциркуляції енергії і крові в шкірі, суглобах, м'язах лежать в основі виникнення синців, вікових порушень пігментації, викликають відчуття оніміння кінцівок, озноб, дискомфорт, ломоту в поясниці і колінах, біль в суглобах, відчуття внутрішнього холоду.
Загальний застій мікроциркуляції енергії і крові у всьому тілі – початок процесу старіння організму!
Стимулятор циркуляції енергії і крові - продукт високих технологій: Як уникнути застійних явищ циркуляції енергії і крові? Вирішенням цих проблем може служити застосування оздоровчого апарату, Стимулятора циркуляції енергії і крові, розробленого фахівцями компанії Тяньши.
Стимулятор марки Тяньши створений на сучасній високотехнологічній основі в результаті інтеграції знань і досягнень цілого ряду наук, серед яких:
  1. Глибокі знання функціональних особливостей життєдіяльності організму.
 2. Стародавнє китайське учення Цзінло.
3. Винаходи в області магнітної кінематики.
4. Ідеї біологічної голографії, що містяться в традиційній китайській медицині і стали невід'ємною частиною сучасного наукового медичного учення.
 
Покращуючи кровообіг і обмін речовин, стимулятор циркуляції енергії і крові активізує клітки, підвищує життєвий тонус організму, очищає кров, знижує її в'язкість. Завдяки застосуванню стимулятора можна позбавитися від старих хвороб і захистити себе від нових.
Застосування стимулятора циркуляції енергії і крові:
1. Надмірна вага.
2. Викривлення хребта.
3. Нервова напруга і перезбуджування.
4. Міалгії, невралгії, радикуліт.
5. Артрит, болі в суглобах, подагра.
6. Безсоння.
7. Геморой, запори.
8. Анемія.
9. Захворювання внутрішніх органів, порушення травлення.
10. Порушення кровообігу кінцівок і мікроциркуляції.
11. В'ялість шкіри, передчасне старіння.
12. Синдром хронічної втоми.
13. Робота, пов'язана з тривалим стоянням на ногах ( перукарі, продавці, кухарі та інші).
14. Малорухливий спосіб життя.
Протипоказання:
1. Тромбофлебіт.
2. Гостра стадія запальних процесів.
3. Злоякісні новоутворення.
4. Сечокам'яна і желчекаменная хвороби.
 5. Травми хребта.
6. Гострий біль
 Замовляйте за тел.(032)2470122;
(067)1407199
Категорія: ПРИБОРИ | Додав: capital2010
Переглядів: 4350 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]