Україна, Львів Друзі
+38(093)1818097, +38(032)2470122
Головна » Файли » ПРИБОРИ

Нормалізатор артеріального тиску
[ Викачати з сервера (93.9 Kb) ] 30.11.2009, 11:19
 Массажер побутового призначення для нормалізації артеріального тиску.  
Показання: порушення артеріального тиску, головний біль та інші больові синдроми, мігрень, себорея, облисіння і гніздова плішивість, запаморочення, хвороби серця і вінцевих артерій. Стимуляція роботи мозку, поліпшення пам'яті.
Спосіб застосування:Перед застосуванням приладу рекомендуємо зміряти артеріальний тиск, після сеансу лікування, відпочивши 10 хвилин, знову зміряти артеріальний тиск і порівняти. Як правило, артеріальний тиск знижується на 10-30 одиниць. Користуючись приладом протягом 15-20 днів, можна стабілізувати артеріальний тиск.
Спосіб 1 (вплив на область голови): 1. Чистими сухими пальцями узяти прилад за кільце і виконувати рухи, схожі на розчісування вгору і вниз в області голови. Виконуємо рухи протягом 3 хвилин по 20-30 чесань у хвилину тричі в день. Необхідно, щоб зуби щільно стикалися з шкірою голови. 2. Зуби щільно притискуємо до переднього краю волосся і із швидкістю 20-30 чесань в хвилину, рухаємо прилад уздовж серединної (центральною) лінії голови до нижнього краю волосся. Виконуємо рухи протягом 3-5 хвилин. За допомогою даного методу можна усунути головний біль, запаморочення і т.д.
Спосіб 2: (використовуючи пальці рук). Відвести п'ятий палець однієї руки убік, узяти металеве кільце, п'ятий палець іншої руки природно відсунути, кінчики пальців розташувати до живота, розмістивши їх над зубам. Щільно притиснути до тіла і спокійно потримати 3-5 хвилин. Рекомендується щодня, не меншого 3 разів.
 
  
Спосіб 3: (вплив на область серця). Терапевтичні зуби притиснути щільно до тіла в області серця. Застосовувати щодня не меншого 3 разів, протягом 3-5 хвилин. Даний спосіб особливо підходить для лікування гіпертонії, одночасно придатний для пацієнтів, страждаючих стенокардією, утрудненням в грудях, а також хворобами серця і вінцевих артерій. Через те, що даний прилад ми притискуємо щільно до серця, може виникнути замкнутий ланцюг в області серця, який усуває коронарні судоми, ослабляє серцеве навантаження.


Спосіб 4: (вплив на область зап'ястя). Терапевтичні зуби притиснути до зап'ястя і потримати 3-5 хвилин. (Розмістити прилад на 6,6 см вище від лінії зап'ястя, між двох м'язів, тим самим розмістивши в області крапок для акупунктури). Даний спосіб підходить безпосередньо для лікування гіпертонії, також стенокардії, тахікардії.

 
Спосіб 5: (вплив на долоні і стопи ніг).
Візьміться за металевий контур апарату однією рукою. Помістіть три групи лікуючих біоконтактів на біоенергетичні канали, розташовані на долонях. Починаючи від зап'ястя, здійснюйте повільні рухи в бік кінчиків пальців протягом 3-5 хвилин. Аналогічно впливайте приладом на стопи ніг, просуваючи металеві лікуючі біоконтакти від п'яти в бік пальців ніг протягом 3-5 хвилин.
Спосіб 6:Положення приладу на сонній артерії.
 
Візьміться за металевий корпус апарату однією рукою. Помістіть три групи лікуючих біоконтактів на сонну артерію і контактуйте протягом 3-5 хвилин.

 
 
 

 
Спосіб 7:Обробка хребта і суглобів.
При болях в суглобах та попереку рекомендується протягом 10-15 хвилин обробляти області больових ділянок тіла. При обробці хребта необхідно скористатися допомогою інших осіб. Одна рука помічника повинна знаходитися на плечі хворого, а інша повільно просувати апарат уздовж хребта і назад. Робота апарату повинна підтверджуватися світінням індикатора.
Спосіб 8: Косметичний вплив на обличчя.
Помістіть апарат біоконтактами в долоню, металевим контуром розгладжуйте обличчя так, як якщо б ви наносили крем, повільно, по масажних лініях, протягом 10-15 хвилин.

В процесі лікування і виконання процедур пацієнт повинен знаходитися в стані спокою. При зіткненні приладу з тілом повинна зажевріти лампочка, підтверджуюча, що електроланцюг, що знаходиться всередині, в робочому стані. У разі пошкодження приладу лампочка не зажевріє. Якщо прилад не використовується, то краще вийняти з нього батареї, щоб уникнути витікання рідини. Кожна упаковка приладу містить докладну інструкцію до застосування.
Прилад отримав 8 золотих медалей на міжнародних виставках винаходів в Америці, Франції, Швейцарії, Сінгапурі і інших країнах
Опис:оздоровчо-профілактичний прилад, що складається з 3 груп металевих терапевтичних зубів, VIS - электроланцюг, металевого кільця-тримача, захисного пластикового корпусу. Не вимагає зовнішніх джерел живлення.
Особливості:
1. Малий обсяг. Діаметр не перевищує 10 см, прилад можна утримати в одній руці.
2. Мала вага. Прилад можна носити із собою.
3. Має особливість "5 ні". Антимагнітний; не має потреби в додатковому джерелі енергії; немає необхідності з'єднання із зовнішнім провідником; не потрібно спеціально наводити прилад на точки голковколювання, оскільки при зіткненні з тілом, він безпосередньо впливає на зони, де й знаходяться ці точки. Без допомоги сторонніх, не обмежуючи часові рамки, а саме використовуючи прилад у будь-який зручний час, будь-якому зручному місці, ви зможете моментально одержати бажаний результат.
4. Зниження артеріального тиску за 3 хвилини. Пацієнти, що страждають гіпертонією 1 ступеня, використовуючи прилад протягом 3-5 хвилин, досягають зниження тиску. Можна також приймати медикаменти, що знижують тиск.
5. Володіє подвійним регулюючим ефектом. При підвищеному артеріальному тиску діє понижуючи, а при зниженому діє як нормалізуючий препарат.
6. Швидке поліпшення симптомів себореї, облисіння і гніздової плішивості. Використання приладу надовго зберігає контроль за себорейним облисінням і гніздовою плішивістю. У людей рано посивілих після застосування приладу спостерігається поступове потемніння волосся. Одночасно прилад має і профілактичну дію на виникнення симптомів себореї і випадання волосся, також стимулює кровообіг шкіри голови, покращує живлення волосяних мішечків, покращує ріст волосся.
7. Продукція, що несе в собі здоров'я. Даний прилад придатний для використання студентами, щоб стимулювати циркуляцію крові в корі головного мозку, знижувати позитивні заряди в області голови; він укріплює мозок, покращує пам'ять, підвищує імунітет і т.д. Що стосується людей середнього віку і молоді, то, використовуючи даний прилад, можна попередити гіпертонію, серцево - судинні захворювання та інші.
Дія: при контакті з тілом стимулює біозамкнутий електричний ланцюг організму. Апарат сприяє кращому проходженню біострумів по меридіанах і колатералях, що мають низький електричний і тепловий опір. Очищає Цзинло-траєкторії або шляхи проходження енергії і живильних речовин в організмі. Нормалізація артеріального тиску відбувається після 3-5 хвилин використання приладу. При регулярному використанні приладу протягом двох-трьох тижнів досягається стійкий позитивний ефект. 
 Показання: порушення артеріального тиску, головний біль та інші больові синдроми, мігрень, себорея, облисіння і гніздова плішивість, запаморочення, хвороби серця і вінцевих артерій. Стимуляція роботи мозку, поліпшення пам'яті.        
УВАГАМ ЛЮДЯМ З ПОРУШЕНЯМ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ
Новітні технології ХХІ століття
АПАРАТ НОРМАЛІЗАЦІЇ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ
(ВІД ВИРОБНИКА)
- Ефективність лікування гіпертонії та гіпотонії>90%;
-Пониження артеріального тиску за 5хв;
-Простота використання;
-Без побічних ефектів;
Апарат сертифікований МОЗ України
 
Замовляйте за тел.(032)2470122; (067)1407199
  
Несвоєчасне лікування гіпертонії загрожує переходом хвороби в хронічну стадію, при якій, на фоні високого тиску, в організмі починаються збої в різних органах і виникають такі захворювання: атеросклероз, стенокардія, інсульт, інфаркт і т. д.
 
 
 
 
 
 
 
 
низкое давлениенормальное артериальное давлениеболи, себорея, тонометр, Давление, головная боль, мигрень, гипертония, лечение мигрени, лечение гипертонии, давление крови, Нормалізація тиску, кровяное давление, измерение кровяного давления, низкое артериальное давление, пониженное давление , пониженное артериальное давление, высокое артериальное давление, повышенное артериальное давление, повысить артериальное давление, артериальное давление норма, повышенное давление, артериальное давление, гипертоническая болезнь, гипертонический криз, инсульт, мигрени, беременность головная боль, головные боли, высокое давление, давление лечение, Нормалізація тиску,  лікування гіпертонії, лечение давления, гипотония лечение, лечение повышенного давления, мигрень лечение, лечение головной боли, как понизить артериальное давление, снижение давления, как повысить давление, нормальное давление, сердечное давление , понизить давление, избыточное давление, давление света, гипертония методы лечения, верхнее артериальное давление, гипертония причины, гипертония давление,
болит голова, снизить давление, скачет давление, артериальная гипертония, биорезонансная терапия
от головной боли,  низкое кровяное давление,артериальная гипертензия,  лечение гипотонии, внутричерепное давление,голова болит,  сильная головная боль клиника головной боли,головная боль, беременность,  головная боль напряжения , клиника боли,  причины головной боли,  глазное давление,
внутриглазное давление , гипотонии,  давление повышенное , артериальное давление человека,
лечение внутричерепного давления, мигрень симптомы,   гипертония лекарства, причины гипертонии,
повышенное глазное давление, высокое давление причиныкак избавиться от головной боликак лечить давление  высокое кровяное давление  Нормалізація тискукак понизить кровяное давлениекровяное давление норма  головний біль  головная боль лечениепостоянные головные боли  головная боль причины
підвищений тискбіль высокое давление лечение високий тиск  гіпертонія систолическое давлениеподнять артериальное давлениепонизить артериальное давление норма артериального давления 
 
Категорія: ПРИБОРИ | Додав: capital2010 | Теги: артериальное давление, как понизить давление, от головной боли, гіпертонія, Нормалізатор артеріального тиску, убийца гипертонии
Переглядів: 8645 | Завантажень: 1421 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 2
2 Василь Олексійович  
Все життя був понижений артеріальний тиск. Лікарі радили пити каву і навіть кололи кофеїн. Але рік назад артеріальний тиск піднявся, став стабільно високим. Назначені пігулки, для пониження тиску, не помагали, побічний ефект- болі в шлунку та печінці. Син подарував нормалізатор артеріального тиску. Вже з першого дня використання помітив ефект нормалізації. 21 день використовував систематично 2 рази на день. Сьогодні згадую про тиск, дуже рідко, тільки в стресових ситуаіях, тому час від часу провожу прфілактику нормалізатором артерільного тиску.

1 п.Катерина  
Я працюю перукарем, тому довго приходиться стояти на ногах. Купила прилад для лікування гіпертонії. Крім пониження тиску(дуже задоволена!), пройшла біль у коліні.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]