Україна, Львів Друзі
+38(093)1818097, +38(032)2470122
Лікувально профілактичні прокладки «"AiRiZ ОЗОН&АНИОН"»
Зовні всі жіночі гігієнічні прокладки схожі. Зате всередині вони абсолютно різні. Прокладки з активним киснем і негативно зарядженими іонами «AiRiZ ОЗОН&АНИОН"—новое покоління засобів гігієни, що стали звичними. Під верхнім шаром прокладок знаходиться аніоновая стрічка зеленого кольору. Це унікальний запатентований матеріал, який при збігу трьох обставин (підвищена температура, вологість і тертя) починає виділяти негативно заряджені частинки — аніони.
Саме такі умови створюються, коли прокладкою починають користуватися за призначенням. Ви надягаєте прокладку, і вона окрім гігієнічної функції починає виконувати ще одну — лікувально-оздоровчу: аніони покращують загальний стан організму, підвищують імунітет, виводять токсини, усувають бактерії і неприємні запахи і при цьому не викликають ніяких побічних явищ.
Що ж таке аніони?
У звичайних умовах кисень нейтральний. Проте при іонізації частини його атомів набуває заряд, перетворюючись на негативно заряджені іони, які і прийнято називати аніонами. У аніонів немає кольору і запаху, а наявність негативних електронів на орбіті дозволяє їм притягати з повітря різні мікроречовини.
Аніони також видаляють з повітря пил і вбивають мікроби.
Саме тому аніони часто називають «повітряними вітамінами», «елементом довголіття» і «природним очищувачем повітря». Аніони можуть акумулювати і нейтралізовивать пил, знищувати віруси з позитивно зарядженими електронами, проникати в клітки мікробів і знищувати їх, запобігаючи, такимобразом, негативні наслідки для людського організму. Чим більше в повітрі аніонів, тим менше в нім мікробів (коли ж концентрація аніонів досягає певного рівня, зміст мікробів зовсім зводиться до нуля). Кількість аніонів в 1 см3 повітря наступний: 40-50 — в житлових приміщеннях міста, 100-200 — в міському повітрі, 700-1000 — в полі і більше 5000 — в гірських долинах і лощинах.
Міжнародна організація охорони здоров'я встановила, що мінімальний вміст аніонів в свіжому повітрі повинен складати 1000 на 1 см3. За певних умов стану навколишнього середовища (наприклад, в гірських областях) люди за все життя можуть жодного разу не випробувати запалення внутрішніх органів. Як правило, вони залишаються здоровими все життя і живуть довго, що є результатом достатнього змісту аніонів в повітрі. Але повернемося до засобів гігієни.
Аніонового шару в звичайних прокладках немає. Зате в прокладках з активним киснем і негативно зарядженими іонами «AiRiZ ОЗОН&АНИОН» він вивільняє більше 6100 негативних іонів на 1 см3, нормалізуючи стан мікрофлори, усуваючи явища дисбактеріозу. Піднімаючись, потік аніонів покращує стан матки і яєчників: знімає запалення, вирівнює гормональний фон, усуває дисфункції яєчників, нормалізує місячний цикл, є могутнім профілактичним засобом передменструального синдрому і патологічного клімаксу. Впливаючи на стінки сечового міхура, аніони знімають явища циститу.
«Працює» потік аніонів і з нирками і наднирковими, усуваючи явища пієлонефриту і нормалізуючи артеріальний тиск (адже саме тут виробляється ангіотензин, який відповідає за регулювання об'єму ровеносних судин, скорочуючи або розширюючи їх просвіт, а отже, відповідає і за тиск).
Лабораторні дослідження показали, що регулярне використання прокладок з негативно зарядженими іонами дозволяє поліпшити обмін речовин і внутрішню секрецію, підвищити імунітет, привести в норму тиск, знищити бактерії, зняти запалення, усунути неприємні запахи і позбавитися від втоми.
Відомі факти, коли за допомогою цих прокладок виліковувалися ерозії шийки матки, кісти, опущення матки; нормалізувалися місячні.
Більш того, прокладки з аніонним шаром використовували і чоловіка, яким вони допомагали при геморої і простатиті.
У дітей виліковувалося нетримання сечі.
Ну і, нарешті, ще одне приємне нововведення. Смужка-тестер для самодіагностики — унікальний винахід, запатентований в Китаї (патент № CN99109875.7), яке дозволяє жінкам регулярно перевіряти здоров'я статевих органів. Тестер додається як подарунок до кожної пачки прокладок. Що він є? У пакетик вкладено три предмети: еталонна кольорова шкала, смужка тестера (схожа на тест для визначення вагітності) і натная паличка. Мачок наноситься на смужку тестера і після закінчення хвилини результат стає видний, як мовиться, неозброєним поглядом. Якщо колір тестера співпадає з крайнім лівим прямоугольником-жінка здорова, якщо з другим або третім прямокутником означає, є деякі проблеми, треба проконсультуватися з лікарем, але при застосуванні прокладок з негативно зарядженими іонами проблема вирішується.

Якщо колір тестера співпадає з крайніми правими прямокутниками — необхідно терміново звернутися до гінеколога.
Зазвичай жінці на місяць вимагається по одній пачці денних, нічних і щоденних прокладок. Отже, раз на 10 днів вона може проводити самодіагностику, щоб не ризикувати здоров'ям і не упустити момент, коли треба звернутися до лікаря. А головне — щодня підтримувати організм в здоровому стані.
У КЕЙСІ 19 УПАКОВОК:
10 упаковок щоденні — 30 шт (4 шарів, 15,5 см).
5 упаковок денні —10 шт (7 шарів, 24,5 см).
4 упаковки нічні — 8 шт (7 шарів, 28 см).

УВАГА! У кожній упаковці є смужка — тестер, для самодаїагностіки.
 
Смужка-тестер для самодіагностики дозволить вам визначити стан здоров'я до та після використання даного продукту. Все, що вам буде потрібно - це зняти ватною паличкою трохи вологи з піхви і нанести його на смужку-тестер для самодіагностики. Почекайте 30 секунд, порівняйте отриманий колір з кольором на еталонної шкалою і дізнайтеся результати. Смужка-тестер «AiRiZ» допомагає жінці знайти впевненість!
 
Купити прокладки
Модуль не активізовано (module is not installed)