Україна, Львів Друзі
+38(093)1818097, +38(032)2470122
Головна » Каталог сайтів » Косметика

У категорії сайтів: 2
Показано сайтів: 1-2

АНТИВІКОВА ОМОЛОДЖУЮЧА СЕРІЯ КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ "PRIME U"
Серія продукції «PRIME U» розроблена на основі традиційного китайського підходу до філософії краси: забезпечення внутрішнього харчування й зовнішнього догляду.
Основним компонентом у складі серії засобів "PRIME U" є біологічно активні пептиди. Вони збагачують шкіру поживними елементами, завдяки чому шкіра стає еластичною і пружною, зволоженою. Внутрішнє, глибоке живлення шкіри запобігає її старіння.


Косметика | Переходів: 933 | Додав: Адмін | Дата: 14.10.2010

 Омолоджуючий комплекс із змістом EGF (Time Passage — Turn Back the Time) 
EGF (Epidermal Growth Factor — чинник зростання епідермісу, регенерації кліток), що міститься в даному продукті, екстрагирован за допомогою найсучасніших біотехнологій і на генному рівні здатний реально уповільнити процес старіння шкіри, зберігаючи її молодість, і сприяти оновленню кліток епідермісу.

Насправді, молодість і краса у жінок — явище скороминуще. Після 25 років зазвичай починаються проблеми — і з часом стають все більш серйозними. Молодість шкіри багато в чому залежить від вмісту в ній EGF: до 30 років в шкірі міститься багато EGF, але із збільшенням віку його процентне співвідношення поступово зменшується, і шкіра починає старіти. Отже, зниження чинника регенерації кліток — основна причина старіння шкіри, тому після 30 років необхідно застосовувати засоби, що містятьEGF.

Клінічною практикою доведено, що після застосування EGF протягом 7-15 днів з'являються очевидні поліпшення: шкіра стає гладкою і ніжною; і чим більше виражені вікові зміни, тим очевидніше поліпшення. Після застосування EGF протягом 3-6 місяців шкіра помітно омолоджується, поліпшується колір особи і пружність шкіри, а пігментні плями стають менш вираженими.


Основні ефекти:
Уповільнення процесу старіння.
Відновлення пружності.
Поліпшення стану капілярів на обличчі.
Посилення гідрофільності шкіри, зволоження шкіри.
Відновлення пошкоджень шкіри.
Збільшення захисної властивості шкіри.
Поліпшення кольору шкіри особи.
Спосіб застосування: змішати порошок з розчинником 1 флакон порошку + 1 флакон розчинника. Залити розчин у флакон пульверизатора і добре збовтати! Очистити особу і побризкати з пульверизатора на обличчя, шию, грона рук, мочки вуха. і небагато розітріть. Застосовувати вранці і увечері.
Зберігати в темному прохолодному місці, щільно закрити флакон.

Замовляйте за тел.(032)2470122;
(067)1407199

Косметика | Переходів: 892 | Додав: Адмін | Дата: 21.02.2010